Mamy przyjemność ogłosić, że X Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych odbędzie się w malowniczej, podhalańskiej miejscowości Poronin w Ośrodku Wypoczynkowym Limba Grand & Resort w dniach 28 – 31 marca.

Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, ponieważ jest to już dziesiąta edycja. Dopilnujemy, żeby ta jubileuszowa 10-tka była dla Was niezapomniana. Celem Zjazdu jest zacieśnienie współpracy między samorządami uczelni niepublicznych z całej Polski oraz wspólna praca na rzecz rozwoju samorządności uczelni niepublicznych w Polsce. Udział w zjeździe to możliwość rozwoju osobistego, wymiana doświadczeń i praktyk między samorządowcami z całego kraju. Na miejscu będziecie mieli okazję skorzystać z porad prelegentów, weźmiecie udział w dyskusjach na tematy bliskie społeczności studentów oraz poznacie wiele wartościowych osób. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody z jakich słynie Poronin.

Podczas X Zjazdu będziecie mogli wziąć udział w wielu wartościowych szkoleniach oraz debatach dzięki, którym poszerzycie swoją wiedzę i zdobędziecie wiele umiejętności, które przydadzą się Wam później działalności na rzecz studentów Waszych Uczelni. Udało nam się pozyskać wielu szkoleniowców i dzięki temu będziecie mogli wybrać spośród dużej ilości ciekawych szkoleń. Możecie się także spodziewać wielu miłych niespodzianek związanych z pomocą Wam w Waszej działalności samorządowej oraz z atrakcjami związanymi z integracją. Zarząd Forum i Rada Mentorów cały czas pracuje, aby zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji.

Więcej informacji na stronie poświęconej samemu zjazdowi!

zjazd.fun.info.pl

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się pod koniec marca! Do zobaczenia w Poroninie i zapraszamy do rejestracji!

Formularz Rejestracyjny

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *