Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na VIII Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, który odbędzie się w dniach 22-25 marca. Ta edycja będzie wyjątkowa z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze odbędzie się ona w Kościelisku, które od lat jest miejscem spotkań samorządów studenckich z całej Polski. Po drugie zaś równocześnie odbywać się będzie XXXI Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych. Będzie to więc okazja do wymiany dobrych praktyk i zawarcia nowych, wartościowych znajomości pomiędzy uczestnikami naszych Komisji Branżowych.

Podczas VIII Zjazdu będziecie mogli wziąć udział w wielu wartościowych szkoleniach oraz debatach dzięki, którym poszerzycie swoją wiedzę i zdobędziecie wiele umiejętności, które przydadzą się Wam później działalności na rzecz studentów Waszych Uczelni. Udało nam się pozyskać wielu szkoleniowców i dzięki temu będziecie mogli wybrać spośród dużej ilości ciekawych szkoleń. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie Zjazdu. Możecie się także spodziewać wielu miłych niespodzianek związanych z pomocą Wam w Waszej działalności samorządowej oraz z atrakcjami związanymi z integracją. Zarząd Forum cały czas pracuje aby zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was będzie musiało pokonać bardzo długą drogę, aby dotrzeć do Kościeliska. Jesteśmy jednak przekonani, że niezwykły urok tego miejsca oraz atrakcje podczas Zjazdu z nawiązką zrekompensują Wam trudy podróży. Aby jeszcze bardziej umilić Wam czas spędzony podczas Zjazdu wydłużamy go o jeden dzień. Możecie już od czwartku cieszyć się tą wyjątkową atmosferą. Na pewno ucieszy też Was wyjątkowo atrakcyjna cena Zjazdu wynosząca 399zł dla opcji 4-dniowej oraz 350zł dla opcji 3-dniowej.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się pod koniec marca. Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia w Kościelisku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *